Elektroniskie sūtījumi

Nosūtām vēstules un rēķinus pa e-pastu, pilnībā vai daļējo aizstājot sūtīšanu pa parasto pastu. Veidojam un nosūtām dokumentu digitālo arhīvu.

Īpašs risinājums. Lai vienlaikus izsūtītu dažus desmitus e-pasta sūtījumu, var izmantot jebkuru e-pasta programmu. Tas kļūst neefektīvi, ja saņēmēju skaits pārsneidz vairākus simtus, ja tie notiek regulāri un ir papildināti ar pielikumu. 

Laika ekonomija. Viena e-pasta izsūtīšanai nepieciešamas vien pāris sekundes, kamēr parastā vēstule pie saņēmēja ceļo vismaz vienu pilnu dienu. Tāpēc šī ir lieliska iespēja piegādāt sūtījumus ļoti ierobežotā termiņā.

Samazinātas izmaksas. E-pasta sagatavošanas un izsūtīšanas izmaksas ir krietni zemākas nekā visvienkāršākās vēstules nosūtīšana pa pastu. Turklāt informācijas apmaiņa un uzglabāšana elektroniskā formātā ir videi draudzīgāka.

Ātra datu apkopošana. Ikdienā liela daudzumu papīra dokumentu izgatavošana un uzglabāšana prasa laiku un naudu. Apkopojot e-pasta pielikumus, rēķinus, kontu izrakstus vai citus adresātiem nosūtītos elektroniskos fokumentus digitālajā arhīvā ar meklēšanas funksiju, visu varēs ātri atrast, apstrādāt un nepieciešamības gadījumā arī izdrukāt. 

Kas vēl ir īpašs e-pasta sūtījumiem?

  • Sagatavosim e-pastu atbilstoši jūsu iecerēm
  • Personalizēsim un pievienosiem citu nepieciešamo informāciju jebkurai e-vēstulei, ielūgumam vai paziņojumam
  • Nosūtītās vēstules iespējams uzglabāt arhīvā
  • Neierobežots saņēmēju skaits