Arhivēšana un skenēšana

Dokumentu digitālā arhīva veidošana. Skanējam jūsu papīra formāta dokumentus, kā arī izvelkam un apstrādājam skanēto dokumentu datus.

Arhivējam pie mums drukātas vēstules, rēķinus vai dokumentus PDF formātā, ko pēc jūsu izvēles varēsiet saņemt e-pasta veidā, CD formātā vai arī uzglabāt pie mums visu Latvijas likumdošanā paredzēto laiku. Šo pakalpojumu iecienījuši klienti, kas izsūta rēķinus, paziņojumus un vēlas saglabāt ātru piekļuvi dokumentiem. Datu iegūšana un apstrāde ir ērta un ātra, jo tie visi atrodas vienkopus.

Izmantojot arhīva pakalpojumus mūsu klienti iegūst: 

  • Drošu vidi, kur uzglabāt savus datus;
  • Pieeju saviem datiem jebkurā laikā izmantojot pieslēgšanos caur mājas lapu vai tiešo saiti;
  • Iespēju saņemt izziņas par arhīvā uzglabātajiem dokumentiem.

SKENĒŠANAS PAKALPOJUMI

Lai savā birojā nevajadzētu uzglabāt dokumentus, e-arhīvs ir lielisks risinājms! Ieskenēsim jebkurus dokumentus - līgumus, p/n aktus, atskaites un citus dokumentus. Visbiežāk tie būs dokumenti, kuri jāuzglabā saskaņā ar līgumiem vai, lai ievērotu normatīvos aktus. 

Jebkurā gadījumā svarīgi tos digitalizēt ir kvalitatīvi un noglabāt drošā vietā, kur tos ir praktiski neiespējami sabojāt. Digitāls arhīvs ir ērtākais veids, kā uzglabāt dokumentus pieejamus, neaizņemot daudz vietas.