E-vides risināumi

Elektronisku rēķinu (e-rēķinu) un citas informācijas nosūtīšana  e-pastā, pilnībā vai daļēji kombinējot to ar sūtīšanu izmantojot parasto pastu. Iespēja saņemt atskaites par elektroniskā formā nosūtītajiem sūtījumiem.

Dokumentu digitālā arhīva veidošana. Skanējam jūsu papīra formāta dokumentus, kā arī izvelkam un apstrādājam skanēto dokumentu datus.

Arhivējam pie mums drukātas vēstules, rēķinus vai dokumentus PDF formātā, ko pēc jūsu izvēles varēsiet saņemt e-pasta veidā, CD formātā vai arī uzglabāt pie mums visu Latvijas likumdošanā paredzēto laiku. Šo pakalpojumu iecienījuši klienti, kas izsūta rēķinus, paziņojumus un vēlas saglabāt ātru piekļuvi dokumentiem. Datu iegūšana un apstrāde ir ērta un ātra, jo tie visi atrodas vienkopus.

Salāgojam jūsu grāmatvedības sistēmas datus apmaiņai ar mūsu sistēmām, kā arī izveidosim risinājumu apmaksas fakta konstatēšanai bankā.

Izveidojam individuālus SMS un citu ziņapmaiņas programmatūras risinājumus, kombinācijā ar jūsu grāmatvedības, klientu vadības vai citām sistēmām, lai efektīvāk izmantotu jūsu saikni ar klientu.

Elektroniskā datņu apmaiņa

Datņu apmaiņas programmu varat lejupielādēt:

Apmeklēt izstrādātāju vietni