Par mums

Ja Jums ir daudz klientu, kuriem regulāri sūtāt vēstules, rēķinus, ielūgumus, paziņojumus vai elektroniskus sūtījumus, Jums ir nepieciešams sūtījumu sagatavošanas palīgs – ātrs, precīzs un neaizstājams speciālists, kurš ar modernu tehnoloģiju un kompetentu darbinieku palīdzību paveiks uzticētos darbus un ieteiks visiedarbīgāko risinājumu.

Uzņēmums „Mailmaster” sniedz automatizētas mainīgās informācijas sagatavošanas un drukāšanas, sūtījumu sagatavošanas un arhivēšanas, e-pasta vēstuļu sūtīšanas, rēķinu digitalizēšanas un apstrādes, elektronisko rēķinu (e-rēķinu) apstrādes pakalpojumus, kā arī nodrošina SMS risinājumus. 

              Ārvalstu un Latvijas uzņēmējiem nodrošinām korespondences, mārketinga materiālu, kā arī žurnālu apkopošanu un ievietošanu plēvē, personalizēšanu un sagatavošanu atbilstoši jebkuras valsts pasta komersantu prasībām.

              Uzņēmuma „Mailmaster” rīcībā ir jaudīgi un kvalitatīvi ātrgaitas printeri, vēstuļu pakojamās iekārtas un tehnika iesaiņošanai plēvē. Digitālā druka spēj nodrošināt visdažādākās izdrukas, ieskaitot uzlīmju druku. Digitālā druka ir ideāli piemērota darbiem, kad vajag izdrukāt ātri un nelielās tirāžās.

              Aktīvi darbojamies šajā jomā jau kopš 1995. gada.

Pārskati un statistika

SIA Mailmaster darbības mērķi, statistika un rezultāti.

Iepazīties